Son Çıkanlar
 

Kurumsal

Hakkımızda

CineBow, İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta yeni ve farklı bir mekân olarak faaliyete başladı. Beşiktaş’ın merkezinde konumlanan mekân, 2.200 m2’lik kapalı alanında Yıldız Sinemaları, Strike Bowling ve Pin Cafe&Bistro ile hizmet veriyor. CineBow günümüzde özellikle alışveriş merkezlerine konumlanan sinemalardan farklı olarak tarihi Yıldız Sinemaları’nın bulunduğu noktada Beşiktaş’ın sinemasına da tekrar hayat veriyor.

CineBow’un giriş katında bulunan Strike Bowling, profesyonellerin de tercihi olan Brunswick bovling sistemiyle hizmet veriyor. Sekiz hatlı ve kolonsuz olarak dizayn edilen CineBow Strike Bowling, eğlencenin rekabetle taçlandığı bovlingte misafirlerine keyifli dakikalar sunuyor.

CineBow’un ikinci katında yer alan Pin Cafe&Bistro, dünya mutfağından eşsiz lezzetleri farklı konseptinde misafirleriyle buluşturuyor. Ödüllü şefleri ile İtalya, Meksika, Fransa ve Türk mutfağının seçkin lezzetlerini misafirleri için hazırlıyor. Sıcak, soğuk ve alkollü içecekleriyle günün her saatinde misafirlerine keyifle yudumlayacakları içecekler sunuyor.

Beşiktaş’ın merkezinde bulunan tarihi Yıldız Sineması’nı 9 yıl aradan sonra bünyesine alan CineBow, Yıldız Sinemaları’nı da tekrar hayata geçirdi. Üç salonuyla sinemaseverlere kapılarını açan CineBow Yıldız Sinemaları, vizyon filmlerini Beşiktaş’ta beyazperdeye taşıyor.